Octopod

Octopod

Girilmedi

No Code Geliştirme Nedir ? No Code görsel yazılım geliştirme metodudur. ‘No Code’ kısmı yazılım geliştirmek için satır satır kodlamaya gerek olmadığını ifade eder. Klasik kodlama metodlarına karşılık No Code görsel tasarım ortamı sunarak kurumsal iş uygulamalarının sürükle bırak yöntemi ile geliştirilmesine olanak sağlar. İş uygulamalarının gerek duyduğu BPM süreçlerininde sürükle bırak ile tasarlanması işletmelerin iş akışlarını ta...

Ürün Kodu: 1568
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 4285 Kişi Ürünü İnceledi

Octopod

No Code Geliştirme Nedir ?

No Code görsel yazılım geliştirme metodudur. ‘No Code’ kısmı yazılım geliştirmek için satır satır kodlamaya gerek olmadığını ifade eder. Klasik kodlama metodlarına karşılık No Code görsel tasarım ortamı sunarak kurumsal iş uygulamalarının sürükle bırak yöntemi ile geliştirilmesine olanak sağlar. İş uygulamalarının gerek duyduğu BPM süreçlerininde sürükle bırak ile tasarlanması işletmelerin iş akışlarını tasarlayabilmelerini, kolayca geliştirip, değiştirebilmelerini sağlayarak hız ve verimlilik artışı sağlar.

Octopod  görsel tasarım aracı Octopod Manager olarak tanımlanır ve Octopod Cloud üzerinden online web tabanlı tasarım  yapma imkanı sunar.

No Code geliştirme teknolojileri sayesinde teknik olmayan iş insanlarıda  şirketlerin yazılım geliştirme süreçlerine dahil olarak klasik yazılım geliştiricilere yardımcı olabilirler. Böylece işletmelerin dijital dönüşümde harcanan enerji yükü sadece IT ekipleri tarafından değil diğer tüm departmanlarında katkıları ile karşılanır.

 

No Code platformlar klasik kodlama desteği olmadan, büyük ERP uygulamalarının geliştirilmesine ve yasal mevzuat uygulamaları ile entegrasyona müsaade etmez. Bu sebeple No Code platformların klasik kodlama ile yapılmış servislerle (API,.dll) birlikte çalışma özelliğinin varlığı çok önemlidir. Octopod API servisleri ile entegre çalışabildiği gibi herhangi bir .dll lin tetiklenmesi gibi işlemleri yapabilmektedir.

Octopod görsel tasarım aracı Octopod Manager olarak tanımlanır ve Octopod Cloud üzerinden online web tabanlı tasarım yapma imkanı sunar.

 

Benzer Ürünler

whatsapp