Mikro e-Ticaret

Mikro e-Ticaret

2000

e-Ticaret Platformlarındaki Sipariş, Stok, Fatura Yönetimi Tek Ekranda Karşınızda!  Mikro Yazılım’ın e-ticaret entegrasyonu ile satış yaptığınız web siteniz ve/veya farklı pazar yerlerindeki tüm mağazalarınızı tek ekrandan yönetin, kazandığınız zaman ile işinizi geliştirmeye devam edin!   Tek Ekrandan Uçtan Uca Hakimiyet !  Artık farklı pazaryerlerindeki e-ticaret operasyonlarınızla ayrı ayrı ilgilenmenize gerek yok. Stok yönetiminden faturalandırma...

Ürün Kodu: 1570
Ürün Fiyat: 2000
İnceleme: 1423 Kişi Ürünü İnceledi

Mikro e-Ticaret

e-Ticaret Platformlarındaki Sipariş, Stok, Fatura Yönetimi Tek Ekranda Karşınızda! 

Mikro Yazılım’ın e-ticaret entegrasyonu ile satış yaptığınız web siteniz ve/veya farklı pazar yerlerindeki tüm mağazalarınızı tek ekrandan yönetin, kazandığınız zaman ile işinizi geliştirmeye devam edin!

 

Tek Ekrandan Uçtan Uca Hakimiyet ! 

Artık farklı pazaryerlerindeki e-ticaret operasyonlarınızla ayrı ayrı ilgilenmenize gerek yok. Stok yönetiminden faturalandırmaya, kargodan siparişlere tüm e-ticaret sürecinizi başından sonuna yüksek verimle yönetin!

 

Mikro Yazılım ile e-Ticaret Platformu /Pazaryeri Entegrasyonu Yapmanın Avantajla

  • Her platform için ayrı veri girişi yapmanıza gerek kalmaz, aynı stokları farklı pazar yerlerine dağıtabilirsiniz. Ayrıca stoklarınız hem e-ticaret siteniz hem de pazar yerlerindeki mağazalarınızda senkronize olur.

  • e-Ticaret siteniz ve farklı pazar yerlerindeki siparişleri tek ekrandan kolayca onaylayıp takip edebilirsiniz.

  • Fiyatlarınızı her pazar yeri için tek panelden kolayca yönetebilirsiniz.

  • Tüm pazar yerlerinden gelen siparişlerinizi muhasebe programınızla entegre şekilde otomatik olarak faturalandırabilir, e-Fatura ve e-Arşiv’lerinizi tek ekrandan takip edebilirsiniz.

  • Anlaşmalı kargo firmaları için otomatik olarak kargo fişi oluşturabilirsiniz.

  • Muhasebenizdeki stok kayıtları ile cari hesapları e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri ile otomatik olarak aktarabilir, tüm e-ticaret operasyonlarınızı senkronize şekilde yönetebilirsiniz.

e-Ticaret entegrasyonu nedir?

Farklı pazar yerleri arasındaki iletişimi ve veri alışverişini insan kaynağına ihtiyaç olmadan sağlayan yazılımların verdiği hizmete pazar yeri entegrasyonu denir. Siz de e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri ile Trendyol, Hepsiburada gibi farklı pazar yerlerinde bulunan, WooCommerce, OpenCart gibi altyapılarla oluşturduğunuz e-ticaret sitelerinizi tüm operasyonlarıyla tek panelden kolayca yönetebilirsiniz.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri ile neler yapabilirim?

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri ile tüm e-ticaret platformlarınızdaki siparişlerinizi tek panelden görüntüleyip onaylayabilirsiniz. Faturalarınız gönderilmeye hazır bir şekilde otomatik olarak oluşturabilir, stoklarınızı farklı pazar yerlerine dağıtabilir, fiyatlarınızı tek ekrandan düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly sistemlerindeki stoklarınız ile cari hesaplarınızı yeniden veri girişi yapmak zorunda kalmadan tek tuşla e-Ticaret Platformu/ Pazaryerine aktarabilirsiniz. e-Ticaret satışlarınızı raporlayabilir, elde ettiğiniz bilgilerle strateji geliştirme ve karar alma süreçlerinizi besleyebilirsiniz.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri'ni nasıl kullanabilirim?

Kullanıyorsanız, yıllık kiralama modeli ile e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri'ni kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Ürünlerimi toplu olarak aktarabilir miyim?

Evet; Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri entegrasyonunu tek tuşla gerçekleştirerek ürünlerinizi sisteme toplu olarak aktarabilirsiniz.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri'ne yüklediğim ürünler hemen pazar yerlerinde satışa çıkıyor mu?

Evet, eklediğiniz ürünler e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri ile anında pazar yerlerine aktarılır. Bu ürünlerin kabulü ise pazar yerine göre değişiklik gösterebilir.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri'ni tüm e-ticaret yazılımları ile kullanabilir miyim?

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri şu anda sadece WooCommerce, OpenCart ve Shopify altyapılarına hizmet veriyor.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri’nde pazar yerlerindeki siparişlerimden hangilerini görebilirim?

Ürünlerinizi pazar yerlerindeki mağazalarınıza e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri aracılığıyla eklerseniz bekleme durumundaki tüm siparişlerinizi e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Eğer ürünlerinizi, e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri’ne aktarılmalarını beklemeden pazar yerleri üzerinden eklerseniz e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri siparişlerinizi size gösteremeyecektir.

 

e-Ticaret Platformu/ Pazaryeri’ne birden fazla mağaza bağlanabilir mi?

Farklı pazar yerlerindeki mağazalar bağlanabilir ancak bir üyelik için aynı pazar yerine ait iki farklı mağaza bağlanamaz.

 

Kestiğim faturanın PDF çıktısını alabilir miyim?

Evet, alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler

whatsapp